Відбулася сповідь духовенства Березанського благочиння

Відбулася сповідь духовенства Березанського благочиння1 квітня 2020 року у середу п’ятої седмиці Святої Чотиридесятниці з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, у Свято-Миколаївському храмі села Бзів відбулася сповідь духовенства Березанського благочиння.

Таїнство звершив духівник благочиння протоієрей Анатолій Левицький. Після цього соборно була звершена Божественна Літургія Передосвячених Дарів, котру очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства благочиння.

П’ятий тиждень Великого посту має свої богослужбові особливості, котрі пов’язані зі звершенням “Маріїного стояння”, за яким прочитується весь Покаянний Канон преподобного Андрія Критського. Підготовка до цього особливого богослужіння розпочинається зранку під час Передосвяченої Літургії, коли до звичайних стихир на “Господи, воззвах…” додаються ще 24 покаянні стихири за грецьким алфавітом. Кожна із покаянних стихир виражає віру та надію на Творця і закінчується словами: “Господи, прежде даже до конца не погибну, спаси мя!”.

За богослужінням була піднесена особлива молитва проти пандемії коронавірусу. Після запричасного віршу проповідь виголосив настоятель Свято-Покровського храму села Поділля протоієрей Олександр Губенко. В кінці отець-благочинний побажав духовенству і парафіянам у гарному духовному і фізичному здоров’ї зустріти Світле Христове Воскресіння.