Сповідь та збори духовенства І та ІІ Переяслав-Хмельницьких благочинь .

Сповідь та збори духовенства І та ІІ Переяслав-Хмельницьких благочинь .27 березня 2024 року у Свято-Покровському  храмі с. Студеники відбулася сповідь та збори духовенства І та ІІ Переяслав-Хмельницьких благочинь.

Сповідь провів духівник благочинь протоієрей Анатолій Чопан.

Під час зборів благочинний I Переяслав-Хмельницького благочинія архімандрит Ніл (Семенець) доповів про стан справ у благочинії ,проінформував про стан справ у Церкві.

Потім разом з благочинним ІІ Переяслав-Хмеьницького  благочиння протоієреєм Генадієм Спатарем були розглянуті поточні справи благочинь.

Сповідь та збори духовенства І та ІІ Переяслав-Хмельницьких благочинь .Сповідь та збори духовенства І та ІІ Переяслав-Хмельницьких благочинь .Сповідь та збори духовенства І та ІІ Переяслав-Хмельницьких благочинь .