У неділю 7-у після П'ятидесятниці митрополитАнтоній звершив Божественну літургію в Академічному храмі19 липня керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство, за богослужінням молилися студенти та абітурієнти Київських духовних шкіл, а також парафіяни храму.

Після відпусту владика ректор звернувся до парафіян з архіпастирським словом та привітав прихожан з недільним днем.