Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав співробітників ТК «Глас» з 10-річним ювілеєм

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав співробітників ТК «Глас» з 10-річним ювілеєм26 липня, в Неділю 8-у після П'ятидесятниці, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в домовому храмі телекомпанії «Глас» на честь святого архангела Гавриїла.

Його Високопреосвяшенству співслужили настоятель та клірики храму, за богослужінням молилися співробітники компанії і прихожани.

На малому вході за ревне служіння на благо Церкви митрополит Антоній, з благословення Предстоятеля, нагородив правом носіння наперсного хреста ієрея Володимира Давидова та подвійного ораря диякона Євгенія Мартинюка.

Після відпусту владика Антоній привітав усіх співробітників каналу з 10-річним ювілеєм роботи ТК «Глас», подякував за величезний внесок у духовно-просвітницьку роботу та вручив представникам компанії церковні нагороди.