У свято Покрови Богородиці, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив новозбудований храм в м.Коростень (Житомирська обл.)14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, звершив освячення Свято-Миколаївського храму м Коростень Овруцької єпархії , після чого очолив у храмі святкову Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужив митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон та духовенство єпархії.

По прочитанні Євангельського оповідання владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після відпусту митрополит Антоній, з благословення Предстоятеля УПЦ, вручив церковні ордени та грамоти настоятелю храму і всім, хто допомагав в його будівництві.