Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив храм в селі Велика Каратуль9 лютого керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив освячення храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці та Божественну літургію в с. Велика Каратуль, Київської області Бориспільської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужив секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Переяслав-Хмельницького благочиння архімандрит Ніл (Семенець), благочинний другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Геннадій Спатарь і священнослужителі Бориспільської єпархії.

На малому вході владика ректор нагородив настоятеля храму протоієрея Олега Колоса правом носіння хреста з прикрасами.

За Літургією владика Антоній звершив дияконську хіротонію клірика Бориспільської єпархії читця Володимира Гайдучок.

Після богослужіння митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом, а також нагородив благодійників, які надали допомогу у зведенні храму церковними нагородами.

КОМЕНТАРІ:

June 2017