Велика Середа

Велика Середа4 квітня 2018 року, у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Баришівський Віктор та братія Лаври у священному сані.

Image result for грешница омывает ногиУ Велику Середу згадується грішниця, яка обмила слізьми та помастила дорогоцінним миром Спасителя, коли Він був на вечері у Віфанії, у домі Симона Прокаженого. Цим вона приготовила Христа до поховання. Тут же Іуда показною турботою за вбогих виявив свою любов до грошей, а ввечері наважився продати Христа іудейським старійшинам за 30 срібняків. Сьогодні наприкінці Літургії востаннє читалась молитва прп. Єфрема Сиріна. Земні поклони на богослужінні припиняються (за виключенням поклоніння Плащаниці у Велику П’ятницю) до Трійці.

Під час Малого входу Предстоятель вручив богослужбові нагороди клірикам Київської єпархії.

За Літургією була звершена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту Блаженніший Владика привітав паству з Великою Середою та побажав провести останні дні перед Пасхою у молитві, покаянні та смиренні, щоб з радістю зустріти Христове Воскресіння.

КОМЕНТАРІ:

July 2018