Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. Хуст

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. Хуст6 грудня 2021 року, у день пам’яті благовірного князя Олександра Невського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святкове богослужіння у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. Хуст.

Перед Літургією Блаженніший владика звершив освячення іконостасу кафедрального собору.

Предстоятелю співслужили митрополит Хустський і Виноградівський Марк, голова Комісії у справах монастирів УПЦ митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор, архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Угольський Симеон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та сонм духовенства.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій з нагоди 70-річчя від дня народження митрополита Марка нагородив його правом преднесення хреста за богослужінням. Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням піднесли сугубі молитви про припинення епідемії та про мир в Україні.

Після відпусту Предстоятель привітав митрополита Марка з ювілеєм, подякував за служіння на благо Української Православної Церкви та побажав ще багато років жертовно трудитись у винограднику Христовому.

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. ХустМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю УПЦ у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. Хуст