Вчений секретар КДАіС прочитав лекцію на Катехізаторських курсах у Березані.

Вчений секретар КДАіС прочитав лекцію на Катехізаторських курсах у Березані. 4 лютого 2024 року у неділю ввечері у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані читання акафісту Пресвятій Богородиці звершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Його Високопреподобію співслужили благочинний академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Досифей (Михайлюк), вчений секретар Київської духовної академії та семінарії архімандрит Митрофан (Божко) та духовенство благочиння.

Після богослужіння на Катехізаторських курсах для дорослих архімандрит Митрофан прочитав лекцією на тему: "Київські новомученики та сповідники".

Після доповіді відбулося обговорення представленої теми.

Вчений секретар КДАіС прочитав лекцію на Катехізаторських курсах у Березані. Вчений секретар КДАіС прочитав лекцію на Катехізаторських курсах у Березані.