Храм Різдва Богородиці села Рожни

с. Рожни,
вул. Щорса

Історія храму

Храм Різдва Богородиці села РожниХрам Різдва Божої Матері в с.Рожни новозбудований. Храм побудовано на місці зруйнованого в 1964 р. (колишній  дерев- яний храм Різдва Божої Матері був побудований в 1888 р.). З 1991 р. Богослужіння проводилось у тимчасовому приміщенні колишньої шкільної майстерні. Місце для будівництва нового храму освячено в 2006 р. В 2009 р. були освячені і встановлеі купольні хрести. Освячення нового храму звершив 29 жовтня 2010 року єпископ Пантелеімон (Поворознюк).

Храм Різдва Богородиці села РожниНастоятель протоієрей Олександр Ковалевський, народився 3 березня 1978 року у  м.Рівне в сім'ї священика протоієрей Георгія Ковалевського, настоятеля Свято-Олександро-Невського храму с. Залужжя Білогірського району Хмельницької області.  В 1985 році пішов до першого класу Залузької ЗОШ с. Залужжя Білогірського району Хмельницької області.  У 1993 році, по закінченні дев’ятого класу Залузької ЗОШ, поступив до Рівненського автотранспортного технікуму на спеціальність технік-механік.  В 1997 році закінчив навчання в Рівненському автотранспортному технікумі.
В 1999 році поступив до Волинської Духовної Семінарії.
У 2003 році взяв шлюб з Соловко Наталією Василівною, випускницею регенських курсів при Волинській Духовній Семінарії.
В 2003 році, по закінченні Волинської Духовної Семінарії, був призначений настоятелем Свято-Іоано-Богословського храму с. Ситниця Маневицького району Волинської області.
В 2010 році був переведений до Київської єпархії.