Напередодні суботи 5-ї седмиці Великого посту здійснена утреня з читанням акафісту Пресвятій Богородиці

Увечері 27 березня, напередодні свята Похвали Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив утреню з читанням акафісту Божій Матері у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, єпископи: Макарівський Іларій та Ірпінський Климент, а також духовенство обителі.

За богослужінням молилися учні Київської духовної академії та семінарії.