В день випуску студентів та вихованців КДАіС Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

14 червня, у 2-у Неділю після П'ятидесятниці, у день випуску студентів та вихованців Київської духовної академії і семінарії, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, єпископи: Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Вознесенський і Первомайський Олексій і духовенство Київських духовних шкіл.

На Малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій, за існуючою традицією, нагородив випускників Академії та магістратури КДА у священному сані правом носіння наперсного хреста, випускника семінарії священика Романа Подлєсного правом носіння камилавки, і випускників семінарії в чернечому чині правом носіння набедренника.

Після читання Євангельського зачала зі словом проповіді до вірників звернувся глава адміністративного апарату Київської митрополії доцент КДА архімандрит Віктор (Коцаба).

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Після Літургії, з нагоди випуску в духовних школах, був здійснений подячний молебень, після закінчення якого Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив віруючих і привітав зі святом.