Пам'ять преподобного Феодосія Печерського

Пам'ять преподобного Феодосія Печерського16 травня, в день пам'яті преподобного Феодосія ігумена Києво-Печерського, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври сонм архієреїв звершив Божественну літургію.

Очолив богослужіння намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, який святкував у цей день своє 55-річчя. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Верійський, Наусський і Камбанійський Пантелеімон (Елладська Православна Церква), члени Синоду УПЦ: митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; ректор Московських духовних шкіл архієпископ Верейський Євгеній та архієреї Української Православної Церкви.

Після Літургії духовенство та парафіяни обителі хресним ходом пройшли на Дальні печери, де було звершено молебень до преподобного Феодосія Печерського.