В день Собору Архістратига Божого Михаїла митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Архангело-Михайлівському храмі міста Дніпро21 листопада 2017 року, в день Собору Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних сил безтілесних, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Архангело-Михайлівському храмі міста Дніпро.

За Литургією митрополиту Антонію співслужили: митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, архієпископ Новомосковський Євлогій, вікарій Дніпропетровської єпархії та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Предстоятеля та з нагоди 30-ліття служіння в священному сані, настоятель храму протоієрей Василій Бринзей був удостоєний права носіння другого хреста з прикрасами.

Після Євангельського читання владика Антоній звернувся до прихожан зі словами проповіді.

В завершення богослужіння було звершено молебень до Архістратига Михаїла, після якого було виголошено слова привітань та нагороджено благодійників храму.